YachtDatabase.com

Muut varusteet Myydään


Jos haluat luoda ilmoituksia voit käyttää valikosta kohtaa muokkaa.
Valuutta:
Ilmoitus on luotu 7 päivän sisällä
The advertisement is updated within the last 7 days

Varusteet Hinta (EUR) Viite
1 Div Yanmar 2GM Reservedele 40289588
1 Stk. 6 x 10 m. Presenning 13489567
1 Stk. QL Pantry Pumpe 1689570
1 Stk. Storskøde 4689571
1 Stk.30 mm Leje og Pakdåse 6789572
1,8 Meter Lange nye Årer 2089573
2 nye Kabine Lamper 3389576
2 stk Hovedafbrydere 2689671
2 Stk. Dæksbeslag Sælges. 4089578
2 Stk. Hella Hovedafbryder nye 1389579
2 Stk. Impellere Helt nye 1089594
2 Stk. Løftestropper som nye 13489585
2 Stk. nye Hella Hovedafbryde 1389593
2 Stk. Søventiler i Bronce 5089595
2" Sø Ventil Rustfri 5088634
2a Ankerbeslag til Stævn 38275380
4 Stk. Gulvbeslag. 1389673
4 Stk. Lukkebeslag Låge/skuffe 2689672
4 Stk. nye Kugleventiler 8789596
6 Stk. små Tærezink 2089597
8mm Ankerkæde Galv.. ny 2689547
Afbryder 12v B17x 883964
Afspærringshaner m/m Messing 5083912
Akselkobling 26768761
Alu Håndlister 3069502
Alu-rælingslister nye 10479715
Anker 15kg Plus Kæde 4m 13489345
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 9383883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 13483882
Anker Danforth 12 kg. 7379860
Anker Danforth 18kg Originalt 13483884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 9383885
Ankerbrønds Luge to Delt 12069509
Ankerkæde 8 mm Galvaniseret ny 5389546
Ankerspil Quick Hector 1 60889656
Armlæns Støtter Rustfri 5182135
Autohelm Drive Unit E40 1 19180124
B 104 Horn 12 v. 10483766
B103 12 v. Horn 5683764
Badetrin til Agterspejl 1669539
Bella Cockpit Sprayhood ny 25273221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 7668628
Blok Easy Super 3668629
Blokke + Div. A37 - 43 1 655 07185523
Blokke Div. Easy A29-36 1 655 07185522
Blokke E Barton Standup A13-20 1 655 07185359
Blokke Easy Check A1-6 1 655 07185357
Blokke Easy Div. A21-28 1 655 07185518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1 655 07185358
Blokke Forskellige A54-59 1 655 07185526
Blokke OH Forskellige A44-52 165 50785524
Blytov 2689549
Bom Cover se Under Sejl 13 406 08369744
Bom fra Jolle 5369564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 10579700
Bovpropel Sp75ti 67089535
Brændstof Dunke 2 stk 1389550
Brændstoffilter -10 Icron 5386024
Brændstopfilter Yanmar 2455279
Bundm.international Veridian 4385353
Bundmaling blå 8089690
Bundmaling Hempel Basic Green 2685341
Bundmaling Hempel Black 2685346
Bundmaling Hempel Copper 4785347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2985351
Bundmaling Hempel Dove White 3985352
Bundmaling Hempel Red/brown 2685343
Bundmaling Hempel Trueblue 2685344
Bundmaling International Rød 2685354
Bundmaling Jotun Blå 2385355
Bundmaling Sort 2689691
Bådstativ Bredde Forøger. 10789598
Bådstativ, 32-40´ Sejlbåd 60389653
Bøjler til Cockpit Telt 6469555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 14779717
Cockpit Sprayhood Bella ny 37573220
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1 655 07185517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1 655 07185513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1 655 07185512
Diverse Beslag Sælges 3389603
Dobbelt Håndvask 13269486
Dørgreb Messing Vride 4475316
Dørgreb Messingring 2675317
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Fendersokker nye Hvide 870676
Foldepropel Gori 38873384
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 3079817
Gardiner Hvide LM Sæt. 6069535
Gumibælge TIL Styrekabel 1273625
Holder til Instrument E46 1384007
Holder til Instrument E48 1684008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1383756
Holding Tank 5085531
Horn 12v. B107 7783758
Håndlister Alu 4569504
Impeller / Tilbud 5255312
Instrument Holder Geonav E47 1084006
Instrument Kasse 5389095
Isolator Radio Agterstag B117 13183748
Isolator Radio Agterstag B118 9283749
Kasselås 3383886
Kasselås Brass Rim 4383971
Kastelineholder 1153225
Kickenstrap Easy-kick 2 38875282
Kickenstrap til Rullebom 34884901
Koge Blus Oner Gas 12484887
Kompas Navigation 1383465
Kraftig Horn 12 v. B106 6483761
Lader Tridon Elektronisk 4089604
Lader. Einhell Elektronisk 2689605
Lampe Cabin Messing Stor 11383943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 10583944
Lampe Hella 1283980
Lampe Hella 1383969
Lampe Mini Spotlight 4083979
Landstrømskabler cee 3389548
Lewmar Spil 40 6786613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 16879636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 29485372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 13 406 08379638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 13 406 08379637
Luge Moonlight fra BSI 65680077
Lås Indbygning M/vrider B102 3083775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6583774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 1085528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 6 43469552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1 80969553
Maste Reservedele nye 1 655 07179774
Messing Koøje 230m/m 18085527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 8075336
Navigations Lampe 12v 4683966
Navigations Reol ny i Teak 2069506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 42873222
Ny Flojet Marine Pumpe Sælges 8089606
Ny Wetus Brændstofpumpe 10789609
Nøgle LM Rå til Døre 1083776
Nøgler til Nidelev Døre 1483777
Optimist Rorblad træ 4384886
Optimistjolle Pressening 6684874
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1284873
Plexiglas Nedgangsluge 3769524
Plexiglas Nedgangsluge 3769525
Plexiglas Nedgangsluge 2469527
Power Handle Spilhåndtag 13185509
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11884884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 13284880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 12384885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 20484883
Propelblade Slæbegenerator 2483753
Propeller Forsk dim B210-215 1 655 07185529
Radar Mast Rustfri 67088559
Rat Cover 11069856
Redningskrans M/lys Ikke ny 4679711
Redningskransholder 2453227
Regatta Kaffekop Service 1386023
Rekyl Start Påhængsmotor 4685510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 64375510
Rorbeslag til LM Både 4284912
Rorbeslag til LM Både 5684913
Rorbøsning Ø 70 m/m 2479861
Rorstamme Kvadrant 3369538
Rorstamme med Rorblad Ny 64369549
Rustfri Stålbeslag 2079862
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 2169541
Røstjernsbøjler 12m/m 1269542
Sikkerhedsbøjle til Lm24 6789646
Skrog Gennemføringer m/m 2083887
Skydeventil 2 Tom. Messing 5283972
Spilertageskinne M/vogn 12779707
Sprayhood Bella Cockpit ny 12073223
Startkontakt Yanmar 15977354
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7777025
Svømmefødder Key West No.42-43 3083752
Tank Diesel Bild 6. 15469488
Tank Diesel Bild. 5. 15469491
Tank Diesel Bild.4 15469492
Tank Vand Bild. 1. 19469487
Tank Vand Bild. 16. 15475289
Tank Vand Ell. Holdingtank 3083977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6769508
Thermoføler Bukh 97gr. 5669799
Thermostat Yanmar 4159480
Thermostat Yanmar Ysb- 4059479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 13283889
Trevejs Ventiler 3/4 2082086
Vand Påfyldningsstuds 3073440
Vandpumpe Bukh DV8 6089344
Vantskruer Store Rustfri 7783746
Vaskafløb 2 Slags 1779863
Ventil Top 3 tom 2083751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 17177042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 17177035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 15877037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 13177099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 15877097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 14477098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 17677043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 13177047
Vinduesafdækning V 35 14669726
Vinduesafdækning Vision 23969725
Vinduesafdækning Vitesse 35 14669724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 12769723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 17179718
Volvo P Servostyring 3862513 38888550
Volvo Penta .vandpumpe 20784268
Volvo Penta 110 Sejldrev 73789652
Volvo Penta Funktionsplade 4069531
Våddragt Str. Medium 6789607
Wetus Motordele Sælges Samlet. 10789608
Wetus Vindue 13275348
Windex No.10 1283747
Y-ventil 3389657
Zink / Anode 3048280
Zink / Anode 5048282
Zink / Anode 3048283
Zink / Anode 2048287

Takaisin